Пелюшки EVA Premium

Пелюшки EVA premium Plus

Ці пелюшки — чудовий вибір, адже вони виготовлені за високими євростандартами. Отож, вашій увазі представлено пелюшки, які використовуються як підкладні простирадла, для проведення гігієнічних процедур, під час заміни підгузка, для відпочинку та аерації шкіри. Під час виготовлення пелюшок використовувався нетоксичний термоплавкий клей, що не викликає алергії.

Гарний вибір — запорука комфорту

Пелюшки виготовлені з думкою про комфорт людини, отже, наші пелюшки мають дуже багато плюсів. Вони м’які та дихаючі. Усі матеріали, що застосовуються у виробництві є не алергенні, не токсичні, не містять хлор та латекс, відповідають вимогам ЄС. Дерматологічно протестовані!

  • Верхній шар пелюшки, складається з м’якого проникного нетканого матеріалу, для забезпечення постійної сухості та м’якого дотику;
  • Абсорбуюча серцевина складається з двох шарів :

Перший — виготовлений з 100 % довгих волокон целюлози без хлору, Другий — суперпоглинаючий полімер САП із нейтралізатором запаху — odorcontrol, для швидкого поглинання та перетворення рідини на гель;

  • Зворотня сорбція не більше 0,5 мл
  • Задня частина пелюшки складається також із двох шарів, перший — це м’який нетканий матеріал, який надійно утримує вологу, другий — м’яка поліетиленова плівка, що не пропускає вологу.

Також поліетиленова плівка, яка знаходиться на задній частині пелюшки, зменшує ковзання та скочування пелюшок по поверхні, тому це дуже зручно!

Пелюшки EVA premium Plus є в розмірах:

  • Розмір 60х60, oб’єм поглинання 900 мл. Повне вологопоглинання 650 мл.
  • Розмір 90х60, об’єм поглинання 2200 мл. Повне вологопоглинання 1000 мл.

Незважаючи на досить великий об’єм поглинання, наші пелюшки тонкі та легкі! Якщо вам потрібні пелюшки, які м’які та майже не відчуваються до тіла, які не утворюють дискомфорту навіть, коли вони вже наповнені — то пелюшки EVA premium Plus саме для вас! Адже другий шар пелюшок забезпечує сушку поверхні. Верхній шар розділений на сектори задля запобігання утворення грудочок та більш швидкого поглинання. Наша компанія розробляє продукцію з думкою про високий комфорт користувачів. Висока якість та приємна ціна — це дуже велика перевага!

Виробник:  LINYI 2H HEALTHCARE PRODUCTS CO.,LTD (Китай)

Kommentare sind deaktiviert