Дитячі підгузки EVA Baby dry

Дитячі підгузки EVA Baby dry

Кожен малюк потребує комфорт та впевненість в собі, як під час сну так і під час активності. Завжди батьки надавали перевагу надійним та комфортним підгузкам, тому ми зробили для вас та ваших малюків лінійку EVA Baby dry, які вироблені з урахуванням фізіологічних особливостей дитини, підходять як для хлопчиків так і для дівчат. Завдяки зручній анатомічні формі і якісній багатошаровій складовій, вони дихають та не протікають.

Переваги EVA Baby dry

Підгузки EVA Baby dry - це чудова знахідка, яка буде дарувати вашому малюку свіжість, а як наслідок, спокій. Їхній склад просто унікальний, адже лінійка цих підгузків надає:

  1. Відчуття постійної сухості та м’якого дотику;
  2. Більш швидке поглинання й сушка поверхні;
  3. Абсорбуюча серцевина виготовлена на основі технологій, що нейтралізують запах та перетворюють рідину на гель;
  4. Індикатор вологонасичення, який дозволяє контролювати рівень заповнення підгузка.

При виготовленні підгузків не використовуються жодні токсичні речовини, отже, вони не спричиняють подразнень та алергії. Багаторазові застібки та еластичний пояс впродовж всієї задньої частини підгузка дарують впевненість рухів. Підгузки у жодному разі не повинні обмежувати рух активній дитині, що зростає, тому ми врахували це й навіть більше!

Вибір розміру головне завдання відповідальних батьків

Розміри підгузків EVA Baby dry розроблені з урахуванням будови дитячого тіла. Вибір правильного розміру гарантує комфорт. Лінійка випущена в розмірах залежно від ваги дітей, можуть вмістити рідину від 850 до 1100 мл в залежності від їх розміру. Зворотня сорбція не більше 0,5 мл. Підгузки EVA Baby dry є в розмірах:

  •  «4+» — діти вагою 13-18 кг; 9–20 кг. Об’єм поглинання 850 мл. Повне вологопоглинання 600 мл.
  • «5» — діти вагою 11–25 кг; 12-25 кг. Об’єм поглинання 950 мл. Повне вологопоглинання 700 мл.
  • «6» — діти вагою 16+ кг; 15-30 кг; 15+ кг, 15-31 кг. Об’єм поглинання 1100 мл. Повне вологопоглинання 900 мл.

Лінійка підгузків EVA Baby dry подарують спокій дитині та її батькам адже сухість та комфорт одні з головних потреб у житті маленької людини. Обирайте саме цю лінійку підгузків та зверніть увагу як буде задоволена ваша дитина.

Виробник: Fujian Dashan Paper Co., LTD / Китай.  

Kommentare sind deaktiviert