Підгузки для дорослих EVA Premium Hospital

Підгузки для дорослих EVA Premium Hospital

Вироби лінійки EVA Premium Hospital є гарантією чистоти та комфорту. Вони можуть використовуватися як активними людьми, так і тими, хто вимушений дотримуватися постільного режиму.

Переваги продукції EVA Premium Hospital

Підгузки Premium Hospital дарують відчуття чистоти та свіжості протягом усього часу носіння виробу. Варто обрати ці гігієнічні засоби, адже:

 1. Майже не відчуваються на тілі, не стискають шкіру і не натирають її.
 2. Поглинаючий шар виконано за новітніми технологіями, що дозволяє вбирати і надійно утримувати велику кількість рідині.
 3. Гарантія сухості.
 4. Ретельно підібрані якісні матеріали не викликають подразнень.

Жодних подразнень та стягування шкіри, адже ми розробили цю модель з думкою про комфорт дорослої людини.  Підгузок має компактні подвійні застібки з міцного матеріалу, котрі можна використовувати багато разів. Завдяки їм виріб надійно тримається, не спадає ані під час ходіння, ані під час відпочинку.

Правильно обраний розмір – запорука зручності

Ми виробляємо підгузки з урахуванням будови тіла дорослої людини. Звичайно, усі люди різні, тож ми радимо вам відповідально поставитися до вибору розміру підгузок. Вироби EVA лінійки Premium Hospital представлені у каталозі у розмірах в залежності від окружності талії / стегон:

 • S – 60-100 см.
 • M –75-125 см.
 • L – 90-150 см.
 • XL –100-160 см.

Виробник:  LINYI 2H HEALTHCARE PRODUCTS CO.,LTD (Китай)

 

Super Dry

Підгузки Super dry швидко поглинають вологу та гарантують комфорт як під час руху, так і під час відпочинку. Підгузки мають такий об’єм поглинання для представлених у каталозі розмірів:

EVA Premium Hospital Super Dry

 • Зворотня сорбція не більше 0,5 мл.
 • S – 60-100 см. Об’єм поглинання 1 800 мл. Повне вологопоглинання 900 мл.
 • M – 75-125 см. Об’єм поглинання 2 100 мл. Повне вологопоглинання 1000 мл.
 • L – 90-150 см. Об’єм поглинання 2 400 мл. Повне вологопоглинання 1200 мл.
 • XL – 100-160 см. Об’єм поглинання 2 400 мл. Повне вологопоглинання 1200 мл.

Головні переваги продукції Super dry – тонкість та гіпоалергенність матеріалів. Підгузки мають унікальний складник – SAP – полімер, котрий сприяє перетворенню рідини на гель. Засоби гігієни створено за технологіями Super dry, Skin comfort, Neutral smell, Ultrathin – новітніми розробками наших фахівців. Читати далі...

 

Super Dry Plus

Підгузки Super dry plus розроблено для тривалого застосування. Це унікальні підгузки, завдання яких з максимальною швидкістю всотувати великий об’єм рідини, а також забезпечувати м’якість та зручність під час носіння.  Пропонуємо збільшений об’єм поглинання для усіх розмірів:

EVA Premium Hospital Super Dry Plus

 • Зворотня сорбція не більше 0,5 мл.
 • S – 60-100 см. Об’єм поглинання 2 100 мл. Повне вологопоглинання 1000 мл.
 • M –75-125 см. Об’єм поглинання 2 300 мл. Повне вологопоглинання 1200 мл.
 • L – 90-150 см. Об’єм поглинання 2 600 мл. Повне вологопоглинання 1300 мл.
 • XL –100-160 см. Об’єм поглинання 2 600 мл. Повне вологопоглинання 1300 мл.

Об’єм утримання рідини на 50-100% більший порівняно з підгузками інших компаній. Ми зробили одноразові гігієнічні засоби Super dry plus тонкими та надійними. Для гарантії комфорту протягом багатогодинного використання було обрано гіпоалергенні матеріали. Засоби гігієни виробляються на основі наших надсучасних технологій: 3D Protection, Skin comfort, Neutral smell, Ultrathin. Читати далі...

 

Maxi dry plus

Одноразові вироби для дорослих Maxi dry plus призначені для тривалого застосування. Підгузки є унікальними, адже вони з максимальною інтенсивністю вбирають великий об’єм рідини. Зручність та м’якість навіть під час ходіння – вагомі причини віддати перевагу саме цим підгузкам.  Ми подбали про те, аби вироби можна було носити довше, тож обрали лише гіпоалергенні матеріали та збільшили об’єм поглинання для кожного розміру:

EVA Premium Hospital Maxi Dry Plus

 • Зворотня сорбція не більше 0,5 мл.
 • S – 60-100 см. Об’єм поглинання 2 300 мл. Повне вологопоглинання 1200 мл.
 • M –75-125 см. Об’єм поглинання 2 800 мл. Повне вологопоглинання 1400 мл.
 • L – 90-150 см. Об’єм поглинання 3 200 мл. Повне вологопоглинання 1500 мл.
 • XL –100-160 см. Об’єм поглинання 3 200 мл. Повне вологопоглинання 1500 мл.

Об’єм утримання вологи на 80% більший, ніж мають аналоги. Поглинаючий 3D-шар виключає ризик виливання рідини, бо містить багато полімеру SAP. Ми виробляємо продукцію за власними технологіями: Maxi dry, Skin comfort, Neutral smell та Ultrathin. Читати далі...

 

Maxi dry night

Одноразові підгузки для дорослих Maxi Dry Night розраховані на тривале застосування. Вони подарують сухість, комфорт та надійний захист від протікань протягом 8-10 годин.

EVA Premium Hospital Maxi Dry NightЗавдяки унікальним технологіям ці вироби здатні вбирати та утримувати дуже великий об’єм рідини (3-4 л), водночас забезпечуючи захист шкіри від подразнень. Людина отримує приємну м’якість, комфортні відчуття та захист від протікань під час нічного відпочинку.

Ми подбали, щоб підгузки можна було носити впродовж тривалого часу. Зверніть увагу, що доля поглинаючого матеріалу SAP в наших виробах більша, ніж у будь-яких інших, для забезпечення максимального комфорту.

Ми використовуємо тільки гіпоалергенні матеріали та надійний абсорбент ADL, а також унікальні власні технології виготовлення Super dry, Skin comfort, Neutral smell і Ultrathin. Читати далі...

 

Продукція EVA premium hospital виробляються відповідно положення Додатка I у поєднанні з Додатком VII Директиви 93/42 / ЄЕС медичних виробів з урахуванням директиви про зміну 2007/47 / EC.

Медичні показання, за якими людині треба носити підгузки, передбачають те, що відповідні засоби постійно мають бути під рукою, тож ми пропонуємо продукцію Premium Hospital. Варто обрати ці підгузки, адже вони відповідають усім вимогам гігієни та комфорту.

Ми контролюємо якість підгузок на кожному етапі виробництва та маємо відповідні сертифікати. За ретельний підхід до вибору безпечних для здоров’я матеріалів та застосування сучасних технологій виробництва продукцію нашої торговельної марки EVA обирають не лише в Україні, а й у Європі. Ми надаємо можливість придбати високоякісні гігієнічні вироби одноразового використання для дорослих за помірними цінами.

Всі матеріали, що застосовуються при виробництві наших підгузків – є не алергенні, не токсичні, не містять латекс, хлор та інші шкідливі речовини. Дерматологічно протестировано.

 

Kommentare sind deaktiviert