Підгузки для дорослих – Super Dry Plus

Підгузки для дорослих – EVA Premium Hospital Super Dry Plus

Підгузки Super dry plus є результатом клопіткої праці наших розробників. Ми замислилися: чи можна зробити процес використання гігієнічних виробів ще комфортнішим та забезпечити власникові підгузку вищий рівень сухості. Для нас немає нічого неможливого, тож пропонуємо вашій увазі довершену модель Super dry plus. Користувач підгузок почуватиметься зручно та впевнено, бо:

 • Поверхня, що торкається шкіри, дихає та вирізняється особливою м’якістю.
 • Матеріали повторюють форму тіла.
 • Унікальний  поглинальний шар сприяє рівномірному розподілу великої кількості рідини.
 • Під час застосування не утворюються грудочки.
 • Захисні бар’єри запобігають виливанню та протіканню рідини.
 • Є індикатор для спостерігання за наповненістю підгузку.
 • Уся сировина перевіряється дерматологічними дослідженнями.

Гігієнічні товари для дорослих Super dry plus мають покращену конструкцію. Завдяки їй можна вільно рухатися або комфортно відпочивати протягом усього періоду носіння підгузку, не переймаючись власною чистотою.

Ми подбали про високу якість матеріалів

Сировини, які ми використовуємо при виробництві, проходять декілька рівнів ретельної перевірки. Дерматологічні дослідження показали, що підгузки Super dry plus придатні для використання людьми, котрі мають чутливу шкіру.Усі матеріали, що залучені до створення виробів, мають гіпоалергенні властивості, не містять латексу та токсичних сполук. Складники підгузок повністю безпечні для здоров’я:

 • Унікальний 3D поглинаючий шар, що дозволяє поглинати та надійно утримувати в 2 рази більше рідини, перетворюючі її на гель.
 • Абсорбуючий ADL, що відповідає за швидке поглинання та рівномірний розподіл рідини.
 • Довгі волокна целюлози без хлору.
 • Неткані матеріали для забезпечення м’якого дотику.
 • Багаторазові міцні подвійні застібки.

Асортимент та особливості підгузків Super dry plus

Продукція Super dry plus має більший об’єм поглинання, аніж звичайні підгузки. Їх створено для кожної людини, котра потребує допомоги при нетриманні. Ми розробили 4 зручні розміри, що відрізняються окружністю талії та стегон та об’ємом поглинання:

 1. Зворотня сорбція не більше 0,5 мл.
 2. S – 60-100 см. Об’єм поглинання 2 100 мл. Повне вологопоглинання 1000 мл.
 3. M –75-125 см. Об’єм поглинання 2 300 мл. Повне вологопоглинання 1200 мл.
 4. L – 90-150 см. Об’єм поглинання 2 600 мл. Повне вологопоглинання 1300 мл.
 5. XL –100-160 см. Об’єм поглинання 2 600 мл. Повне вологопоглинання 1300 мл.

Наші підгузки утримують на 50%-100% більше рідини, ніж вироби інших брендів. Продукцію Super dry plus доповнено зручними манжетами, які прилягають до ніг досить щільно, але не завдають неприємних відчуттів і не викликають подразнення, бо не містять латексу.

Унікальні технології – головний секрет зручності та надійності продукції Super dry plus:

Технологія 3D Protection
Технологія 3D Protection дозволяє поглинати та надійно утримувати в 2 рази більше рідини. Поверхня, що стикається зі шкірою залишається зовсім сухою впродовж всього часу використання підгузка.
 
Технологія Skin comfort

Технологія Skin comfort дозволяє шкірі дихати, запобігає появі неприємних відчуттів, почервоніння та лущення шкіри, висипань та інших проявів попрілості
 
Технологія Neutral smell

Технологія Neutral smell не дозволяє неприємному запаху розповсюджуватися, перетворюючи його на нейтральний. Запобігає розмноженню бактерій.
 
Технологія Ultrathin

Технологія Ultrathin забезпечує підгузки однією з головних переваг – робить їх ультратонкими. Ця особливість виробів дозволяє майже не відчувати підгузок на тілі.

Ми пропонуємо підгузки Super dry plus, адже вони відповідають європейським та українським стандартам якості.
Виникли питання щодо того, який розмір обрати? Усю необхідну інформацію можете довідатися в нашого консультанта, зв’язавшись із ним будь-яким зручним для вас способом.