Підгузки для дорослих – Maxi dry plus

Підгузки для дорослих – EVA Premium Hospital Maxi Dry Plus

Підгузки Maxi dry plus мають збільшений об’єм утримання рідини.  Вони неймовірно зручні та дарують максимальний рівень сухості. Обираючи продукцію Maxi dry plus, можна бути впевненим у:

 1. Відчутті м’якості, котре забезпечує приємна до тіла поверхня.
 2. Рівномірному та надшвидкому розподілі вологи.
 3. Відсутності ризику протікання рідини.

Наші унікальні підгузки Maxi dry plus мають довершену структуру. Вона дозволяє спокійно відпочивати та активно рухатися навіть під час нетримання.

Складові підгузок гарантують чистоту та свіжість

До виробництва наших одноразових виробів допускаються лише багаторазово перевірені матеріали. Вони проходять дерматологічні дослідження. Саме тому Maxi dry plus є вдалим вибором навіть для людей з чутливою шкірою.

Ми проти використання латексу. Сировини, котрі є складниками незамінних підгузків, нетоксичні та цілковито безпечні для здоров’я людини. Усі матеріали, що забезпечують практичність виробів, є гіпоалергенними:

 • Унікальний 3D поглинаючий шар, що дозволяє поглинати та надійно утримувати велику кількість рідини, перетворюючі її на гель.
 • SAP та абсорбуючий ADL, що відповідають за швидке поглинання та рівномірний розподіл рідини.
 • Довгі волокна целюлози без хлору.
 • Неткані матеріали для забезпечення м’якого дотику.
 • Багаторазові міцні подвійні застібки.

У пакуванні ви знайдете набір зручних пластикових застібок, придатних для багаторазового використання. Вони міцно скріплюють частини виробу, тому підгузок не спадає.

Особливості підгузків Maxi dry plus

Ми пишаємося тим, що зверху на підгузки можна надягати будь-який повсякденний одяг.  Maxi dry plus унікальні своєю тонкістю при здатності пасувати будь-яким параметрам та витримувати великий об’єм рідини:

 1. Зворотня сорбція не більше 0,5 мл.
 2. S – 60-100 см. Об’єм поглинання 2 300 мл. Повне вологопоглинання 1200 мл.
 3. M –75-125 см. Об’єм поглинання 2 800 мл. Повне вологопоглинання 1400 мл.
 4. L – 90-150 см. Об’єм поглинання 3 200 мл. Повне вологопоглинання 1500 мл.
 5. XL –100-160 см. Об’єм поглинання 3 200 мл. Повне вологопоглинання 1500 мл.

Вироби мають високий об’єм утримання рідини порівняно з аналогами. Ми піклуємося про те, аби носіння одноразових виробів не викликало дискомфорту. Саме тому в підгузок для дорослих є спеціальні манжети, які забезпечують додаткову надійність. Наші фахівці розробили унікальні технології та втілили їх при створенні підгузок Maxi dry plus:

Технологія 3D Protection
Технологія 3D Protection дозволяє поглинати та надійно утримувати в 2 рази більше рідини. Поверхня, що стикається зі шкірою залишається зовсім сухою впродовж всього часу використання підгузка.
 
Технологія Skin comfort

Технологія Skin comfort дозволяє шкірі дихати, запобігає появі неприємних відчуттів, почервоніння та лущення шкіри, висипань та інших проявів попрілості
 
Технологія Neutral smell

Технологія Neutral smell не дозволяє неприємному запаху розповсюджуватися, перетворюючи його на нейтральний. Запобігає розмноженню бактерій.
 
Технологія Ultrathin

Технологія Ultrathin забезпечує підгузки однією з головних переваг – робить їх ультратонкими. Ця особливість виробів дозволяє майже не відчувати підгузок на тілі.

Продукцію Maxi dry plus створено за європейськими та українськими стандартами якості.
Залюбки порадимо вам вдалий розмір та відповімо на запитання.