Підгузки для дорослих – Maxi dry night

Підгузки для дорослих – EVA Premium Hospital Maxi Dry Night

Міркуєте над тим, як зберегти сухість та комфорт вночі, під час солодкого міцного сну? Це питання, що є надзвичайно важливим не тільки для малечі, але й для багатьох дорослих. Адже так не хочеться виринати з обійм пухнастої ковдри та нагрітого ліжка, щоб дістатися до вбиральні власноруч, за допомогою рідних або медперсоналу! Тепер ця проблема вирішена: разом з підгузками для дорослих Maxi Dry Night ви гарантовано отримаєте міцний спокійний сон та жаданну сухість нічної білизни!

Висока якість та велика поглинаюча здатність нічних підгузків досягаються завдяки:

  • Ретельному вивіренню пропорцій та використанню високоякісних матеріалів.
  • Досконалому підбору розмірів.
  • Унікальній технології вбирання та рівномірного розподілу рідини, без грудочок.
  • Інноваційному захисту від будь-яких протікань.

Асортиментний ряд

У лінійці Maxi Dry Night передбачені декілька розмірів, враховуючи пропорції тіла дорослої людини та об’єм виділяємої рідини. Детальну інформацію Ви знайдете на обгортці виробів, завдяки чому швидко зможете знайти потрібний розмір. Для прикладу, тут є:

  • Найменший розмір S, розрахований на об’єм стегон до 100 см, з здатний поглинати та утримувати до 3000 мл рідини. Виріб легкий, м’який, майже не відчутний на тілі.
  • Величезний XL, розрахований на об’єм стегон до 160 см. Здатен вбирати та гарантовано утримувати всередині до 4000 мл рідини, що майже вдвічі більше за будь-який аналог. Важить всього 130 грамів у сухому стані. Як не дивно, такий підгузок майже непомітний під одежею, і не стискає тіла під час сну.

Міцна та надійна посадка досягається за рахунок міцних еластичних застібок, розташованих на лінії талії, та багаторазових пластикових застібок для додаткової фіксації. Навіть якщо людина часто змінює положення тіла під час сну, підгузок залишиться на своєму місці.

Maxi Dry Night як гарант сухості та комфорту

При частих контактах шкіри з рідиною зазвичай виникає подразнення. Але з підгузками Maxi Dry Night ви забудете про це назавжди:

  • По-перше, м’який верхній шар зроблено з попередньо протестованих, гіпоалергенних матеріалів (нетканого текстилю), що напрочуд приємні на дотик.
  • По-друге, рідина не затримується на поверхні підгузка, а моментально проходить всередину. Там вона контактує із гелевим наповнювачем SAP та адсорбентом ADL, та поступово густішає, вже не виходячи назовні.
  • По-третє, у виробництві підгузків використовують тільки перевірені, нетоксичні матеріали, завдяки чому усунуто можливість подразнення гіперчутливої шкіри.

Зверніть увагу, що розміри, поглинаюча та утримуюча здатність нічних підгузків набагато більші, ніж у будь-яких інших. Це зроблено спеціально для того, щоб людина могла спокійно відпочивати вночі, не перериваючи свого сну.

Maxi Dry Night розроблено за новітніми технологіями:

Технологія 3D Protection
Технологія 3D Protection дозволяє поглинати та надійно утримувати в 2 рази більше рідини. Поверхня, що стикається зі шкірою залишається зовсім сухою впродовж всього часу використання підгузка.
 
Технологія Skin comfort

Технологія Skin comfort дозволяє шкірі дихати, запобігає появі неприємних відчуттів, почервоніння та лущення шкіри, висипань та інших проявів попрілості
 
Технологія Neutral smell

Технологія Neutral smell не дозволяє неприємному запаху розповсюджуватися, перетворюючи його на нейтральний. Запобігає розмноженню бактерій.
 
Технологія Ultrathin

Технологія Ultrathin забезпечує підгузки однією з головних переваг – робить їх ультратонкими. Ця особливість виробів дозволяє майже не відчувати підгузок на тілі.

Вироби Maxi Dry Night також стануть корисні тим, кому лікарі прописують постільний режим, або тимчасово потрібно обмежити рухливість.
Обирайте Maxi Dry Night та відпочивайте з насолодою!