О нас

EVA – гігієнічні вироби, що піклуються про комфорт

Вітаємо на сторінці компанії «Євро-Технології». Ми заснували власний бренд EVA, аби надати покупцям можливість придбати якісні засоби особистої гігієни: підгузки для дорослих та дітей, а також пелюшки.

Ми створили гігієнічні вироби, що забезпечують максимальний комфорт та сухість. Наша команда не зупиняється на досягнутому: ми плануємо випускати засоби для догляду за шкірою, а також обладнання для людей з обмеженими можливостями.

Якісний склад товарів – турбота про здоров’я та гарантія зручності

Ми дбаємо про якість продукції, тому використовуємо лише матеріали, безпечні для здоров’я. Наші гігієнічні вироби не лише виконують свої прямі функції, а й піклуються про комфорт шкіри під час застосування підгузків та пелюшок. Одноразові гігієнічні товари виготовляються за європейськими стандартами на різних виробництвах Китаю, Бельгії та Греції.

Застосовуєте інші гігієнічні товари, бо звикли до них? Пропонуємо перевірити нашу продукцію в дії.

При виробництві наших підгузків та пелюшок ми використовуємо новітні технології, що дозволяюсь утримувати на 50-10% більше рідини, ніж підгузки інших брендів.

Всі матеріали, які використовуються при створенні пелюшок та підгузків, є гіпоалергенними та нетоксичними, вони не містять хлору та латексу.

Досі не впевнені, що наша продукція – саме те, що вам потрібно? Ми залюбки надамо вам зразки, щоб ви могли пересвідчитися у практичності виробів.